У МВС розповіли, скільки років наймолодшому та найстаршому добровольцю «Гвардії наступу»

До квітня вісім бригад «Гвардії наступу» будуть повністю укомплектовані.
У Києві продовжують набирати військових до штурмових загонів «Гвардія наступу», які звільнятимуть українські землі від загарбників. Ці підрозділи будуть складатися виключно з добровольців.
Більшість заявок на вступ до «Гвардії наступу» подають саме цивільні без бойового досвіду.
Про це розповіла заступниця очільника Міністерства внутрішніх справ України Катерина Павліченко в інтервю УНІАН.
«Гвардія наступу» частково складається з людей, які вже працювали або працюють в системі МВС, тобто військовослужбовців з бойовим досвідом. Інша частина — це цивільні, які вперше виявили бажання долучитися до підрозділів сил безпеки та оборони й не мають жодного досвіду, але хочуть його набути, хочуть бути причетними до скорішої перемоги», — повідомила Катерина Павліченко.

Наймолодшому кандидату, який подав заявку, 18 років. А найстаршому — понад 60 років.
«Варто зазначити, що наразі в українців гідного віку є велике бажання долучитися до „Гвардії наступу“. Проте нашого найстаршого на сьогодні кандидата, про якого я сказала, ми не можемо взяти через вікові обмеження. Набір відбувається, орієнтовно, до 55 років», — проінформувала посадовиця.
Після того, як підрозділи будуть сформовані, бійці проходитимуть навчання.
Навчання триватиме кілька місяців з моменту проходження всіх етапів конкурсу. Спочатку це індивідуальне навчання, наступний етап — навчання за фахом. І вже потім у складі підрозділу, в якому доброволець буде нести службу, відбувається бойове злагодження. Вже підготовлена бригада буде спрямовуватися на виконання завдань.
За словами Павліченко, до підготовки «Гвардії наступу» вже зараз залучаються найкращі інструктори з вогневої підготовки, тактичної медицини, в тому числі й спеціалісти наших міжнародних партнерів.
Як повідомляв «Вечірній Київ», бажання долучитися до «Гвардії наступу» виявили не лише чоловіки, а й чимало жінок.
Детальніше про те, як набиратимуть бійців та яку зарплату й пільги гарантують, читайте у матеріалі.
Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»