Росіяни планують масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні, — ГУР

Організацію висвітлення подій доручили кремлівському пропагандисту Соловйову.
Головне управління розвідки Міноборони отримало інформацію, що найближчим часом військово-політичне командування рф планує проведення масштабної провокації на кордоні України та білорусі.
«Для детального висвітлення провокації в білорусь має прибути головний російський пропагандист володимир соловйов. 11 березня планується організація телерадіомоста та пряма трансляція з місця подій для пропагандистських ЗМІ у рф», — повідомили у військовій розвідці.
Для цього на територію білорусі прибувають кілька груп росіян. Як зазначили у ГУР, імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення. За словами розвідників, мета провокації — створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі збройних сил країни у війні на боці рф.
У ГУР нагадують, що Україна не проводить жодних бойових операцій на території білорусі.
Раніше очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що весною настане переломний момент у війні з рф.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»