Біля Києва знищуватимуть небезпечні предмети

Підготовка до знищення небезпечних предметів. Ілюстративне фото Олексія Самсонова
Підготовка до знищення небезпечних предметів. Ілюстративне фото Олексія Самсонова

Мешканців Вишгородського району та північних околиць Києва попередили про вибухи.

Тривожні звуки можна буде почути сьогодні, 3 лютого. У Вишгородському районі проводитимуть роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомила Київська обласна військова адміністрація й попросила жителів зберігати спокій.

«Вечірній Київ» повідомляв, що за добу Сили оборони України знищили 840 окупантів та 23 одиниці їх бойової техніки.

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»