Біля Києва знищуватимуть небезпечні предмети

Мешканців Вишгородського району та північних околиць Києва попередили про вибухи.
Тривожні звуки можна буде почути сьогодні, 3 лютого. У Вишгородському районі проводитимуть роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів.
Про це повідомила Київська обласна військова адміністрація й попросила жителів зберігати спокій.
«Вечірній Київ» повідомляв, що за добу Сили оборони України знищили 840 окупантів та 23 одиниці їх бойової техніки.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»