У Києві з річки дістали тіло молодої жінки

Правоохоронці встановлюють причину та обставини трагічного випадку.
Також поліцейські з’ясовують особу жінки, тіло якої столичні рятувальники дістали з Дніпра. Про страшну знахідку надзвичайникам повідомили сьогодні, 26 січня, о 08:24. Труп на поверхні води помітили неподалік вулиці Електриків, 15/16, біля Петрівського залізничного мосту, що у Подільському районі.
Попри повітряну тривогу, на місце виклику прибули водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Тіло жінки знаходилося на відстані 10 метрів від берега. Труп дістали з води та передали правоохоронцям. Як повідомили у Головному управлінні ДСНС у Києві, це була жінка віком приблизно 30-35 років.
Чи вона сама наклала на себе руки, чи стала жертвою злочину або нещасного випадку, з’ясовуватимуть правоохоронці.
Раніше рятувальники Київщини дістали у Вишгородському районі з-під льоду тіло чоловіка.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»