У Києві з річки дістали тіло молодої жінки

Труп знайшли біля Петрівського залізничного мосту
Труп знайшли біля Петрівського залізничного мосту

Правоохоронці встановлюють причину та обставини трагічного випадку.

Також поліцейські з’ясовують особу жінки, тіло якої столичні рятувальники дістали з Дніпра. Про страшну знахідку надзвичайникам повідомили сьогодні, 26 січня, о 08:24. Труп на поверхні води помітили неподалік вулиці Електриків, 15/16, біля Петрівського залізничного мосту, що у Подільському районі.

Попри повітряну тривогу, на місце виклику прибули водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Тіло жінки знаходилося на відстані 10 метрів від берега. Труп дістали з води та передали правоохоронцям. Як повідомили у Головному управлінні ДСНС у Києві, це була жінка віком приблизно 30-35 років.

Чи вона сама наклала на себе руки, чи стала жертвою злочину або нещасного випадку, з’ясовуватимуть правоохоронці.

Раніше рятувальники Київщини дістали у Вишгородському районі з-під льоду тіло чоловіка.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»