У Дніпрі військовий кинув гранату у поліцейських і відкрив вогонь з автомата

Чоловіка затримали спецпризначенці КОРД.
У Дніпрі військовий кинув гранату в бік правоохоронців, підірвав ще два боєприпаси у квартирі та вчинив стрілянину. Затримати зловмисника змогли після шести годин переговорів. Про це повідомляє пресслужба поліції у Дніпропетровській області.
Зловмисником виявився 32-річний військовослужбовець, якого вже розшукували за крадіжку зброї. Він орендував квартиру на проспекті Гагаріна у Дніпрі.
Після шести годин перемовин спецпризначенці КОРД затримали чоловіка. З місця події вилучили автомат Калашникова і фрагменти гранат.



Правоохоронці відкрили три кримінальні провадження:
- незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 263 ККУ);
- хуліганство (ч. 4 ст. 296 ККУ);
- посягання на життя працівника правоохоронного органу (ст. 348 ККУ).

Минулого місяця у Києві чоловік вчинив стрілянину на ялинковому базарі. Чоловік намагався вирішити сварку за допомогою зброї: відкрив вогонь і влучив у випадкову перехожу.
Перед цим в одному зі столичних торгових центрів продавець почав стріляти з пістолета, коли намагався з’ясувати стосунки з відвідувачем.
Юлія СЕРГЕЄВА, «Вечірній Київ»