У столиці завершили роботи з модернізації газових мереж на правому березі

Роботи виконували у Голосіївському районі. Тепер газопостачання правобережжя Києва буде надійним.
Фахівці «Київгазу» продовжують модернізовувати газові мережі Києва. Вони завершили основні роботи з реконструкції центрального вузла, який забезпечує газом правий берег міста Києва.
За інформацією пресслужби Київгазу, в районі виконали заміну двох засувок діаметром 720 мм та побудували підземну камеру на газових мережах високого тиску.



«Над цим працювали 48 фахівців „Київгазу“ з різних підрозділів. Основні роботи з реконструкції проводилися у два етапи, кожен з яких тривав безперервно понад 20 годин», — уточнили в «Київгазі»
Київ продовжує реалізацію ключових інфраструктурних проєктів, від яких залежить стабільне життєзабезпечення. До таких проєктів належить будівництво насосної станції першого підйому, яка є надзвичайно важливою частиною реконструкції міської системи відведення стоків, зараз вже на фінальній стадії.
Крім того, у столиці продовжують оснащувати котельні генераторами на випадок відключення електроенергії. Наразі у Києві 42 котельні вже мають можливість працювати на генераторах на випадок відключення струму. Йдеться насамперед про малі квартальні котельні. Перепідключення обладнання до автономного джерела живлення дозволяє звести до мінімуму перерви у наданні послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання.⠀
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»