Одна людина загинула, трьох жінок госпіталізували, — Кличко про наслідки обстрілів. ОНОВЛЕНО

Вибухи пролунали у кількох районах Києва.
Під час обстрілів у Києві сьогодні. 31 грудня, загинула мінімум одна людина, ще троє жінок госпіталізували у лікарню. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко близько 14:30.
«За попередньою інформацією, в Солом’янському районі одна людина загинула. Кілька постраждалих. Також медики зараз госпіталізують трьох постраждалих жінок. Рятувальники працюють на місцях вибухів», — написав Кличко у своєму телеграм-каналі.
Оновлено о 14:56. Кличко уточнив, що загинув літній чоловік, та семеро постраждалих у двох місцях вибухів у Солом’янському районі. Одна людина — в украй важкому стані.
Об 11:47 по всій Україні почалася повітряна тривога. Згодом Кличко повідомив, що є попадання у трьох районах Києва — Печерському, Голосіївському та Солом’янському. Відомо зокрема, що постраждав готель поблизу станції метро «Палац України». У Солом’янському районі влучання у приватний будинок. Збивають ракети також на Київщині.
Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»