Забризкав жінці очі сльозогінним газом й підпалив волосся: столичні оперативники затримали злодія

Нападник відібрав у жінки 27 тисяч доларів, виручених за продаж нерухомості.
У Шевченківському районі столиці, по вулиці Парково-Сирецькій, на киянку здійснив напад розбійник. Він забризкав їй очі сльозогінним газом, а також відібрав чималу суму грошей — 27 тисяч доларів. Кошти були сховані жінкою під одягом, але зловмисник підпалив запальничкою їй волосся.
Пані почала кликати на допомогу і повідомила про нападника у поліцію.


Начальник Шевченківського управління поліції Ігор Падюк додав подробиць:
«Заявниця розповіла нам, що приїхала з-за кордону, щоб продати помешкання у столиці. Через знайомих вона знайшла потенційних покупців, уклала договір купівлі –продажу оселі та з вирученою сумою разом із родичкою направилась додому. За ними у під’їзд будинку зайшов невідомий та раптово забризкав їй в обличчя сльозогінний газ.»
Слідчі й оперативники столичного главку, Шевченківського управління поліції та співробітники управління кримінального аналізу провели комплекс розшукових заходів. Вони опитали ймовірних свідків й очевидців даної події.
Протягом двох діб оперативники затримали нападника у Вінницькій області у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Він може сісти у в’язницю на 15 років.
Погрожував убити дітей: у Києві затримали озброєного грабіжника. Розбійний напад стався у Печерському районі. Озброєний чоловік забризкав обличчя власниці квартири газовим балончиком і почав вимагати віддати йому всі цінні речі. При цьому, як розповіли у Київській міській прокуратурі, нападник душив жінку та погрожував вбити двох її малолітніх дітей, які в цей час були вдома.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»