Ніяких катастрофічних наслідків для енергетики: Укренерго про атаку рашистів 16 грудня

Протягом всієї ракетної атаки росіян 16 грудня «Укренерго» повністю контролювало ситуацію, незважаючи на пошкодження, яких досить багато.
Про це говорив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.
«Протягом всієї ракетної атаки росіян „Укренерго“ повністю контролювало ситуацію, незважаючи на пошкодження, яких, на жаль, досить багато. Триває відновлення нормальної роботи енергосистеми», — сказав Кудрицький.
Він наголосив, що відновлення після пошкоджень йде у нормальному темпі, і ніяких катастрофічних наслідків атака мати не буде.
Наразі йде підключення споживачів на сході України, досить складна ситуація на лівому березі Києва. Тут через мережеву специфіку є проблеми із заживленням споживачів.
«Працюємо над усуненням цих проблем. Думаю, що ситуація покращиться», — сказав Володимир Кудрицький.
Основною ціллю ворога 16 грудня стали магістральні мережі та об’єкти генерації. В результаті обстрілів в системі суттєво збільшився дефіцит електроенергії, який і до цього був значним. Є влучання. Найбільших уражень зазнали північний, південний, і центральний регіони. Енергетики тримали ситуацію під контролем. Попри всі пошкодження та завдяки професійній роботі енергетиків в енергосистемі зберігається стабільна частота 50 Гц, система працює синхронно з європейською континентальною мережею.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»