У Києві чоловік тинявся вулицями з автоматом Калашникова

Дільничні офіцери затримали цивільного, який розгулював зі зброєю по приватному сектору на Русанівських садах.
Перелякані перехожі повідомили в поліцію. Правоохоронці прибули за вказаною адресою для перевірки інформації. Як розповів начальник сектору превенції відділу поліції № 3 Дніпровського управління поліції Олександр Потрібний, за допомогою очевидців чоловіка швидко розшукали. Його затримали на подвір’ї приватного будинку.
«Слідчо-оперативна група виявила в оселі чоловіка автомат, магазин та набої до нього. Надати відповідний дозвіл на зброю, а також пояснити її походження він не зміг, поводився агресивно, крім того, перебував з ознаками алкогольного сп’яніння», — повідомив Потрібний.


За його словами, згідно з висновком експерта, вилучена зброя є вогнепальною, а набої — бойовими. «Автоматником» виявився 44-річний киянин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за хуліганство.
Слідчі Дніпровського управління поліції повідомили чоловіку про підозру у незаконному поводженні зі зброєю та бойовими припасами. Йому загрожує від трьох до семи років ув’язнення.

Тим часом у Києві засудили найманого вбивцю відомого лікаря. Кілер отримав довічне ув’язнення, а його спільник — 15 років. Такий вирок виніс суд присяжних у справі замовного вбивства у 2020 році кандидата медичних наук, пластичного та естетичного хірурга Андрія Сотника.
Втім, мотив вбивства та його замовник і далі залишаються невідомими. Сам кілер, який разом зі спільником майже два місяці стежив за «клієнтом», міняв авто та квартири, заявив, що просто помстився за конфлікт на дорозі.
улиці, названій у 1976-му на честь радянського письменника Еренбурга дали ім’я радянській співачці Лілії Лобанової.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»