Щедрий вівторок в Україні: киян заохочують поділитися часом та грошима

Цьогоріч день добрих справ відбудеться 29 листопада.
Щедрий вівторок — міжнародний благодійний рух, який є частиною Giving Tuesday, що відбувається у понад 150 країнах. Це нагода привернути увагу мільйонів людей, до благодійності. У кожного є можливість долучитися та поділитися часом та талантом, грошима чи інформацією.
Повномасштабна війна в Україні показала, що як українці, так і наші європейські країни-сусіди здатні на дива благодійності. Біженців приймають за кордоном, а в нашій країні запроваджують різні програми для підтримки внутрішніх переселенців. Значну допомогу надають звичайні люди.
Тож акція «Щедрий вівторок» вкотре хочуть нагадати — саме єднання та добрі справи рухають країну до перемоги. В рамках акції є багато цікавого: Фестиваль добрих справ, Карта добра, цікаві збори, креативні колаборації та надихаючі історії.
Кожен обирає спосіб, який йому до вподоби. Доброю справою вважається не тільки пожертва чи волонтерство: можна віддати речі на благодійність, допомогти сусідами, які цього потребують, відповідально ставитися до навколишнього середовища.
Дізнатися, як модна допомогти можна на сайті, або скориставшись «Картою добра» — знайти організації чи акції, які подобаються і долучитися до них.
Добро має звучати голосно, вважають організатори, і просять ділитися своїми добрими справами у соціальних мережах, використовуючи хештег #ЩедрийВівторок.
Минулого року до Щедрого вівторка в Україні долучилися 172 тисячі учасників, провели 944 акцій та зібрали 25 500 000 гривень.
Міжнародний день волонтера відзначають в Україні 5 грудня. До цього дня у столиці також відбудеться низка акцій.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»