Два з половиною дні без зупинки Київ чистять від снігу та криги

На вулицях столиці працює 195 одиниць спецтехніки Київавтодору.
Сніг та ожеледь прибирають крім техніки КП «Київавтодор» ще й 56 одиниць техніки керуючих компаній і «зеленбудів».
Також залучено 147 працівників у складі 26 бригад із ручного прибирання, які очищають зупинки громадського транспорту, вузькі тротуари та сходи.
За вихідні дорожники перевезли 350 тонн снігу.

На прибудинкових територіях сніг прибирають майже 2600 працівників додали більш як 30 машин і керуючі компанії.
Мокрий сніг з переходом у дощ прогнозують протягом понеділка. Вночі — нові снігопади.

Додаткову підтримку місту надали й зеленбудівці, на прибирання вийшло 672 працівники. Лише сьогодні зранку вони вже використали 14,4 тонн протиожеледної суміші.
У Київавтодорі закликали водіїв бути максимально обачними на дорогах, дотримуватись безпечної дистанції, не паркуватися на узбіччях доріг, аби не заважати прибиральній техніці.
Влада й комунальники звертаються до киян з проханням залишити авто вдома під час снігопаду аби не створювати затори, які гальмують роботу дорожньої техніки.
Пішоходів закликають носити одяг зі світловідбивними елементами в темний час доби.
ДСНС оголосила в Києві перший «жовтий» рівень небезпеки через метеорологічні явища. В столиці прогнозують крижаний дощ, сніг та ожеледь.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»