Киян просять у ліс не ходити

Киян просять у ліс не ходити

Попереду два вихідні і чимало киян, можливо, захочуть порятуватися від міського смогу у приміських лісах. Проте у КО «Київзеленбуд» просить утриматись киян та гостей міста  від відвідування лісу - наразі зберігається  надзвичайний  стан (5 класом) пожежної  небезпеки, і кожен недопалок може спровокувати справжнє лихо. 

         - Нагадаємо, 3 вересня о 20.00 спільними зусиллями ДСНС та КО «Київзеленбуд» вдалось повністю ліквідувати пожежу, що виникла одразу у чотирьох місцях на території Дарницького ЛПГ.  На місці локалізації та ліквідації продовжується цілодобове патрулювання 4 машинами рятувальників із 20 працюючими особового складу.  На сьогодні, на території лісо-паркових господарств посилено заходи щодо пожежної безпеки: збільшено кількість груп патрулювання, продовжуються створення мінералізованих смуг та встановлення шлагбаумів, - наголосили в прес-службі.

У разі виникнення пожежі, обов’язково треба виходити з зони пожежі проти вітру, тобто у тому напрямку, звідки дує вітер, а також зателефонувати за номером: 101 або (044) 272 40 18.

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, особи винні у порушенні вимог пожежної безпеки в лісах або за шкоду, заподіяну лісу, несуть відповідальність як адміністративну, так і кримінальну.