На підльоті до Києва сьогодні збили 6 дронів-камікадзе, — КМВА

Українські винищувачі у небі. Фото: ілюстраційне Генштаб ЗСУ
Українські винищувачі у небі. Фото: ілюстраційне Генштаб ЗСУ

Оборонці столиці знешкодили ворожі дрони.

«Вночі силами винищувальної авіації підрозділів протиповітряної оборони та підрозділів, які безпосередньо обороняють об’єкти на підступах до столиці», — повідомила Київська міська військова адміністрація.

Повітряні сили ЗСУ інформують, що всього збили 12 з 13-ти «шахедів», які окупанти спрямували на центральні та східні області. Це були шість російсько-іранських безпілотників. Їх збили зенітними ракетними підрозділами, авіацією та мобільними вогневими групами повітряного командування «Схід».

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»