Взимку жителів Київщини можуть переселяти до інших областей

Їх переселять до тих регіонів, де ситуація більш стабільна. Фото: Борис Корпусенко
Їх переселять до тих регіонів, де ситуація більш стабільна. Фото: Борис Корпусенко

Це робитимуть, якщо ситуація з електроенергією в області буде критичною.

Мешканців Київської області у разі критичної ситуації в енергетиці можуть тимчасово переселити до інших регіонів. Про це розповів голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в інтерв’ю польському виданню Onet.

Олексій Кулеба

«Якщо ми зрозуміємо, що інфраструктура настільки пошкоджена, що ситуацію не вдасться вирішити швидко, маємо план, як тимчасово перевезти людей у регіони, де ситуація більш стабільна», — сказав він.

Проте, Кулеба зазначає, що евакуація на території Київської області наразі та найближчим часом не відбуватиметься. Оскільки ситуація з енергетикою під контролем.

«Усі працюють на своїх місцях. Електроенергія в області вже почала відновлюватися. Про всі плани дій жителі Київщини будуть знати завчасно», — додав він.

Зазначимо, у регіоні під час холодів планують відкрити понад 700 пунктів обігріву. Їх люди зможуть знати на інтерактивній карті. У пунктах як завжди можна перекусити та випити гарячого чаю, по можливості взяти теплий одяг, зарядити телефон та, власне, погрітися.

Нагадаємо, майже 70 тисяч переселенців знайшли прихисток на Київщині. За словами Кулеби, більшість ВПО з Херсонської, Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької та Миколаївської областей. Усі вони живуть у 69 громадах Київщини.

Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»