Ворожі ракети до Києва не долетіли: ефективно спрацювала ППО

ППО збила 44 ракети з 50. Фото: командування Повітряних сил ЗСУ
ППО збила 44 ракети з 50. Фото: командування Повітряних сил ЗСУ

Внаслідок масованої ракетної атаки російських окупантів 31 жовтня жодних влучань по Києву не зафіксовано, завдяки ефективній роботі сил протиповітряної оборони.

Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації. Проте ранкові удари по Київщині вплинули на водо- та енергопостачання столиці. Частина міста залишилась без світла, а в багатьох районах немає водопостачання.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що енергетики працюють над тим, щоб відновити електропостачання після пошкодження енергооб’єкта на Київщині, що живить близько 350 тисяч квартир у столиці.

За його словами, 80% міста залишились без водопостачання. Фахівці «Київводоканалу» працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу водопровідних станцій.

Сьогодні, 31 жовтня, о 07.00 російські окупанти здійснили кілька хвиль ракетних атак по об’єктах критичної інфраструктури України. Російські бомбардувальники випустили понад 50 крилатих ракет з півночі Каспійського моря та з району Волгодонська (Ростовська область). З них 44 збила українська ППО.

Водночас внаслідок обстрілів і влучань пошкоджені об’єкти на Київщині, є потерпілі. Жителям столиці та області радять готуватись до тривалого відключення електрики. Усіх, хто має світло, закликають економно використовувати електроенергію.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»