Зараз точно не час для яскравих вітрин та вивісок, — Зеленський

Президент звернувся із проханням обмежити використання енерговитратної техніки, зокрема у публічних місцях.
У всіх регіонах, які постраждали від вчорашньої ракетної атаки з боку Збройних сил РФ, відновлено можливість подачі електроенергії. Про це під час вечірнього звернення у неділю, 23 жовтня, повідомив президент України Володимир Зеленський.
«Сьогодні вже можемо відзвітувати про те, що у всіх наших регіонах, які стали мішенню вчорашньої російської терористичної атаки, відновлено технічну можливість електропостачання. Я дякую кожному і кожній, хто працював без перерви, щоб дати людям світло», — сказав глава держави.
Але енергетичним компаніям все ж доводиться запроваджувати графіки відключення світла. Це необхідно, щоб у всіх на території України був доступ до енергії в умовах, коли енергогенерувальні потужності ще не працюють.
«Відновити зруйновані енергооб’єкти значно довша і складніша справа, але згодом ми забезпечимо і це. Це потрібно пройти. Потрібно дуже свідомо споживати електрику», — закликав президент.
Він також звернувся до мерів і голів громад, щоб «у цей час енергія не витрачалася даремно». «Зараз точно не час для яскравих вітрин та вивісок. Треба дуже дбайливо ставитись до енергоспоживання в публічному просторі!», — сказав він.
У Києві 23 жовтня почались стабілізаційні відключення світла.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»