Поліції у Києві повідомили про самотню дівчинку, яка сиділа у бомбосховищі

Повідомлення до поліції надйішло о 22:00. Фото: ілюстративне Борис Корпусенко
Повідомлення до поліції надйішло о 22:00. Фото: ілюстративне Борис Корпусенко

Патрульні повернули дитину у сім’ю.

Психологічний тиск сьогодні переживають всі українці. Діти — найбільше. Замість нормального режиму навчання та відпочинку, вони змушені призвичаюватись до перебування в укриттях, реагувати на тривоги та бути у постійній напрузі.

Дитинство у сховищах та підвалах не проходить безслідно.

У Києві, за годину до настання комендантського часу, на службовий планшет патрульних, надійшло повідомлення про самотню дівчинку у бомбосховищі.

Дівчинка сиділа в укритті й після відбою сигнала тривоги

Патрульні приїхали на місце. Дитина розповіла, що під час повітряної тривоги сама терміново побігла до найближчого укриття. Однак, коли тривога закінчилась вона не знала. Відтак — продовжувала сидіти у безпечному місті.

Поліцейські відвезли дитину до матері, яка її розшукувала.

Правоохоронці звертаються до дорослих:

«Дітям, особливо підліткам, вкрай тяжко сприймати страшну реальність війни. Тому треба приділяти їм більше уваги, спілкуватись з ними та підтримувати їх».

Рік тому на Київщині з’явились шкільні поліцейські: що це дало?

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»