Підприємці, парламентарі та громадські діячі обговорять виклики воєнного стану на спеціальному форумі
Національна бізнес-коаліція та Українська Рада Бізнесу проведуть форум для координації дій з владою та громадою.
Форум «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: виклики воєнного стану» відбудеться 21 жовтня.
Він планується в онлайн-форматі й проходить вже четвертий рік поспіль. За визначенням організаторів, форму є головним майданчиком для координації дій та визначення пріоритетів у реалізації інституційних та економічних реформ — відповідно до ТОП-10 пріоритетів українського бізнесу.
Організатори пропонують обговорити роботу підприємців в умовах воєнного стану, податкову політику, інституційні реформи, зокрема судову, правоохоронних органів, Бюро економічної безпеки. А також питання пріоритетів в економічних реформах влади, українського бізнесу та громадянського суспільства, відновлення економіки. Велику увагу на майбутньому форумі хочуть приділити й державно-приватному партнерству, реформі залізниці, реформі підключень електроенергії, прозорій приватизації державного майна.
Окремий блок стосуватиметься соціальної політики — пенсійній реформі, оновленню трудового законодавства.
Ці напрями визначені коаліціями, які представляють понад 100 бізнес-асоціацій, що об’єднують майже 40 тисяч підприємств і компаній різних галузей економіки.
Організатори повідомили, що до участі в форумі запрошені керівники парламентських комітетів і фракцій, міністерств і відомств, представники бізнесу, експертних та аналітичних центрів. Під час панельних дискусій за участі топ-спікерів передбачається напрацювати резолюцію форуму та ухвалити оновлені ТОП-100 пріоритетів українського бізнесу.
Форум організований за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) — незалежного фасилітатора Національної бізнес-коаліції.
Реєстрація учасників триває до 20 жовтня за посиланням. Повна програма Форуму тут.
Інформацію про час і місце проведення форуму зареєстровані учасники отримають на електронну пошту.
«Вечірній Київ» повідомляв також, що мовний омбудсмен ініціював загальнодержавну кампанію з вивчення української мови.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»