Кияни чули потужні вибухи: що відбувається

В ОВА закликали жителів області зберігати спокій.
У Київській області, 6 жовтня, проходять навчання саперів, у зв’язку з чим жителі деяких громад можуть чути вибухи. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.
Навчання відбуваються у Вишгородському районі. Зокрема, заплановане відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів.
«На Київщині проводяться навчання для саперів. У зв’язку з цим у деяких громадах області можливі звуки вибухів. Зберігайте спокій та дотримуйтесь правил безпеки!», — пояснили в ОВА.
До цього низка телеграм каналів почали повідомляти про потужні вибухи, які пролунали у різних районах столиці. Очевидці повідомляли про гучні звуки на Лівому березі міста, зокрема, на Борщагівці, Троєщині, в районі Нивок тощо.
Минулої ночі російські військові атакували Білу Церкву іранськими дронами-камікадзе типу «Шахед-136». Вибухи у місті пролунали шість разів. У результаті постраждала одна людина, також було пошкодженро інфраструктуру.
Юлія СЕРГЕЄВА, «Вечірній Київ»