Сьогодні у Києві вранці дуже погана якість повітря

Пожежі у трьох районах Київської області призвели до сильної концентрації шкідливих речовин у повітрі столиці.
Станом на 8:00 другого вересня рівень забрудненості атмосферного повітря у Києві дуже високий на правому березі та середній на лівому.
Також на правому березі міста спостерігається задимленість.
Радіаційний фон у всьому місті — у нормі. Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА.
Причиною погіршення стану повітря є пожежі у Київській області, зокрема у Вишгородському, Бориспільському та Обухівському районах.
До нормалізації ситуації зі станом повітря, рекомендовано дотримуватися рекомендацій:
— зачинити вікна;
— відмовитися від тривалих прогулянок.
— пити більше води.
У випадку погіршення самопочуття, зверніться до лікаря.
Правий берег:
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: вул. Турівська, 28 загальний індекс якості повітря* — 100 (дуже високий рівень забрудненості).
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: просп. Правди, 64-Г загальний індекс якості повітря — 95 (високий рівень забрудненості).
Лівий берег:
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: вул. Харківське шосе, 7/1 загальний індекс якості повітря — 75 (середній рівень забрудненості).
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: вул. Архітектора Вербицького, 26 загальний індекс якості повітря — 32 (низький рівень забрудненості).
У ГУ ДСНС в м.Києві пояснили причину забрудненості в Києві.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»