Сотні школярів на Київщини склали мультипредметний тест на 200 балів

439 одинадцятикласників отримали найвищі 200 балів по національному мультипредметному тесту.
Попри війну та складні обставини, цього року учні Київської області показали високі результати у складанні мультитесту, що цьогоріч проходив замість ЗНО.
Зокрема, 439 випускників отримали найвищі 200 балів.
Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

З них 22 учні отримали найвищий бал одразу з трьох предметів: української мови, математики та історії України. Ще 92 випускники отримали результат у 200 балів з двох предметів, і 325 учнів — з найвищою оцінкою за один предмет.
«Пишаємося кожним. Наша молодь смілива, прогресивна та розумна. Разом будуємо сильну Україну!» — прокоментував Олексій Кулеба.
Нагадаємо, цьогоріч абітурієнти складали ЗНО у вигляді національного мультипредметного тесту (НМТ). Іспит складався з трьох блоків завдань з мовних тем з української мови, всіх тем з алгебри та геометрії, а також завдань з історії України, які були складниками ДПА.
Пізніше у Києві провели опитування випускників шкіл: більшість планує здобувати вищу освіту в Україні. А кожен десятий опитаний − за кордоном.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»