Театр Франка у Києві розпочинає 103-й сезон

Напередодні у театрі відбулися збори колективу. Фото Юлії Вебер
Напередодні у театрі відбулися збори колективу. Фото Юлії Вебер

14 серпня після коротких канікул театр відкриється виставою «Morituri te salutant» за Василем Стефаником.

За традицією, перед початком нового театрального року, відбулися збори нашого колективу.

Франківці зібралися у театрі перед початком нового театрального сезону. Фото Юлії Вебер

«День, в який зазвичай франківці вітали один одного з початком нової роботи, ділилися планами на майбутнє і враженнями від відпочинку, цьогоріч був зовсім іншим, — розповіли в театрі. — Іншим хоча б тому, що багатьох із наших колег не було поряд. Вони воюють: на фронтах, у волонтерських штабах, підтримуючи наші збройні сили словом, піснею — всім, чим можуть. Ми низько вклоняємося кожному, хто має сили, наснагу і мужність боронити нашу країну на всіх фронтах. Ми ж будемо дбати про наш театр і нашого глядача».

Сезон розпочинають українською класикою у постановці Дмитра Богомазова. 14 серпня виставою «Morituri te salutant» театр відкриє Камерну сцену ім. С. Данченка.

Вистави основної сцени театр виконуватиме у приміщенні Національного театру ім. Лесі Українки. Першою виставою стане «Украдене щастя» Івана Франка, показ якої відбудеться 23 серпня.

Початок серпневих вистав о 17:00.

Театральний серпень: які вистави покажуть у столиці.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»