На сайті МОН для вступників запрацював чатбот

Вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти.
Створений у співпраці з Урядовим контактним центром чатбот стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року.
Натиснувши на кнопку «Поставити запитання», що розміщена в правому нижньому куту сайту, вступники можуть розпочати спілкування з консультантами.
Отримати консультацію через сервіс можна з понеділка по четвер (09:00-17:00), а також у п’ятницю (09:00-16:00).
Зазначимо, що у разі налаштувань автоматичого перекладу вмісту сторінок з української на будь-яку іншу мову, чат теж відображатиметься обраною мовою. Для переходу на українську необхідно в налаштуваннях браузера вимкнути автоматичний переклад сторінок або змінити відповідні параметри.
Нагадаємо, вступники також можуть звернутися на безкоштовну «гарячу лінію» МОН з питань вступної кампанії.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»