У неділю притулок для тварин на ВДНГ влаштовує День відкритих дверей

Відвідувачів чекатиме чимало активностей та сюрпризів.
Гості Дня відкритих дверей зможуть погуляти з собаками на території притулку, забрати тварину додому. Крім того, під час події пройде благодійний ярмарок і вікторина з призами.
Фахівці притулку також розкажуть про те, де і як можна зареєструвати улюбленця в Реєстрі домашніх тварин та які переваги надає така реєстрація.
Для відвідувачів із дітьми під час Дня відкритих дверей працюватиме дитяча зона.
Коли: 17 липня з 11:00 до 16:00
Де: вулиця Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, 16-ий павільйон.
Вхід вільний
На території Національного комплексу «Експоцентр Україна» з 31 березня працює тимчасовий притулок для тварин «Виставковий центр». Він створений у період воєнного стану зусиллями волонтерських організацій та міських служб. Сюди привозять тварин, які втратили господарів, які загубились тощо з Києва та населених пунктів Київської області — Ірпеня, Бородянки, Гостомеля та інших. Притулок відкритий для усіх охочих за попереднім записом, і його основна мета — соціалізація та прилаштування тварин, які втратили господарів і опинились на вулиці.
За тваринами тут наглядають ветеринарний лікар та фахівець з адопції тварин комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», постійно працюють представники громадських організацій та волонтери.
Можна поширити інформацію про собак і котів з тимчасового притулку, які потребують родини, у Facebook або ж самим подумати про можливість взяти під опіку когось із них.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»