Російська армія втратила за час широкомасштабного вторгнення в Україну 38 тисяч солдат та командирів, — Генштаб

Найбільші втрати ворог несе на Краматорському напрямку. Фото: з відкритих джерел
Найбільші втрати ворог несе на Краматорському напрямку. Фото: з відкритих джерел

За добу 14 липня ворог втратив 130 військових.

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 15.07 орієнтовно становлять: особового складу 38 000 осіб, за добу ліквідовано 130 військових, повідомив Генштаб Збройних сил України.

Крім того, минулої доби знищено п’ять ворожих танків, усього з 24 лютого — 1672 одиниці; бойових броньованих машин — 3866 (+14) одиниць, артилерійських систем — 842 (+2) одиниць, РСЗВ — 247 (+0) од., засобів ППО — 109 (+0) од., літаків — 220 (+1) од., гелікоптерів — 188 (+0) од., БПЛА оперативно-тактичного рівня — 681 (+0), крилатих ракет — 155 (+0), кораблів/катерів — 15 (+0) од.

Минулої доби знищено 11 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн (усього з 24 лютого 2731 одиниця).

З 24 лютого знищено також 67 одиниць спеціальної техніки.

Втрати ворога за час вторгнення з 24 лютого по 14 липня 2022 року. Графіка: генштаб ЗСУ

«Найбільших втрат противник зазнав на Краматорському напрямку», — зазначено в повідомленні.

За тиждень Україна не втратила жодного метра території.

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»