Киянка Софія Гречко виборола перше «золото» для України на Всесвітніх іграх

17-річна плавчиня стала чемпіонкою на дистанції 200 метрів у моноласті. Фото з відкритих джерел

Україна успішно відкрила медальний залік на Всесвітніх іграх 2022, що проходять у Бірмінгемі (США).

У перший змагальний день наші спортсмени завоювали 4 медалі: 2 — золоті та 2 — бронзові.

Свій перший внесок у командну скарбничку зробили і спортсмени міста Києва:

• Софія Гречко — виборола перше «золото» для України, здобувши перемогу у підводному плаванні на дистанції 200 м моноластом. Дівчина подолала дистанцію за 1 хвилину 29,57 секунди. У боротьбі за золоту нагороду вона випередила хорватку Дору Бассі (1:30.46) та угорку Сціллу Каролі (1:30.54).
  • Лариса Соловйова — стала «бронзовою» призеркою з пауерліфтингу у середній вазі. Результат 43-річної спортсменки — 107,02 (592,5 кг).
Лариса Соловйова виборола бронзову нагороду з пауерліфтингу у середній вазі. Фото з відкритих джерел

«Вітаю наших спортсменів, так тримати і надалі, усією країною вболіваємо та віримо у вашу перемогу», — зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

Збірна команда України після першого дня змагань посідає 7-е місце у медальному заліку — з чотирма нагородами в активі.

Золоті медалі здобули Софія Гречко та каратистка Анжеліка Терлюга з Одеси. Бронзові медалі вибороли пауерліфтерки Анастасія Дерев’янко з Івано-Франківська та Лариса Соловйова.

Нагадаємо, на Всесвітніх іграх в США змагаються 29 столичних спортсменів. Міжнародні змагання з неолімпійських видів спорту тривають до 17 липня.