Через вчорашню грозу у столиці постраждали майже 300 дерев

Повалені дерева у Києві. Фото: Київзеленбуд
Повалені дерева у Києві. Фото: Київзеленбуд

Гроза та шквали вчора накоїли лиха у столиці. Дорожні служби вже прибрали вулиці.

Київзеленбуд порахував, що після грози зі шквалами швидкістю 15-20 м/с у столиці виявили близько 100 повалених та ще майже 200 зламаних дерев. До аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд» надійшло 40 дзвінків від киян.

Найбільше постраждав Святошинський район, де працівники КП УЗН тільки на своїх балансових територіях виявили 114 пошкоджених і ще 30 вітровальних дерев.

Наслідки негоди почали прибирати одразу після припинення грози: розкряжовувати великі гілки та стовбури пошкоджених дерев, розчищати автошляхи та пішохідні доріжки. Роботи тривають.

Вчора столичні рятувальники прибрали повалені дерева.

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»