Для дітей в навчальних закладах створені чергові групи

Для дітей в навчальних закладах створені чергові групи

Через задимлення та погіршення екологічного стану в столиці, навчальний процес в загальноосвітніх закладах не відбуватиметься. Як повідомили в Департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА, для тих дітей, батьки яких працюють, та не мають змогу залишити їх вдома, в школах створені чергові групи. Садки столиці працюватимуть у звичному режимі. Але працівники навчально-виховних закладів дотримуватимуться запробіжних заходів: не будуть гуляти з малечею на вулиці та проводитимутиь вологе прибирання приміщення декілька разів на день. 

В прес-службі управління Держсанепідслужби м.Києва зазначили, що рівекнь забруднення повітря значно знизився. Зокрема концентрації діоксиду сірки перевищують норму в 1,6 рази в районі проспекту Миру, в 1,4 рази - по вулиці Героїв Сталінграда, і в 1,2 рази - по бульвару Дружби Народів. У центральній частині Києва перевищень не зареєстровано.

Напередодні через пожежі торфовищ й лісових масивів під Києвом СЕС зафіксувала перевищення у 10 разів сірчистого ангідриду в повітрі деяких районів Києва. 

Спільними зусиллями ГУ ДСНС та КО «Київзеленбуд» 3 вересня о 20:00 вдалося загасити пожежу на площі у 32.

Наразі продовжується цілодобове патрулювання 4 машин рятувальників. Задіяні 20 представників особового складу. Крім цього, на території лісо-паркових господарств посилено заходи щодо пожежної безпеки: збільшено кількість груп патрулювання, продовжуються створення мінералізованих смуг та встановлення шлагбаумів.