Український винищувач збив ракету над Буковиною

Це сталося минулої ночі.
Минулої ночі окупанти запустили ракету на Буковину. Але літак-винищувач ВПС ЗСУ успішно її збив.
«Літак-винищувач ВПС ЗСУ успішно відпрацював ворожу ціль у небі над Чернівецькою областю. Дякую українським військовим пілотам!», — повідомив очільник Чернівецької ОДА (ОВА) Сергій Осачук.
Щодо ситуації на фронтах, то вона залишається складною, але контрольованою.
Зокрема, за минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках відбито 12 атак ворога, знищено танк, п’ять артилерійських систем, п’ять одиниць бойової броньованої техніки та п’ять автомобілів. Підрозділами протиповітряної оборони було збито ворожий вертоліт Ка-52, крилату ракету та БпЛА типу «Орлан-10».
Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»