У Києві чоловік спокусився чужим телефоном: тепер може сісти на 10 років

Грабіжником виявився 47-річний уродженець Сумщини. Фото: поліція Києва
Грабіжником виявився 47-річний уродженець Сумщини. Фото: поліція Києва

Київські спецпризначенці затримали чоловіка за грабіж на Лісовому масиві.

На Броварському проспекті він вихопив з рук 23-річного перехожого мобільний телефон і втік, але недалеко. Як розповів начальник Деснянського управління поліції Зураб Мелікідзе, за 30 хвилин правоохоронці столичного полку поліції особливого призначення № 2 затримали грабіжника.

«Ним виявився уродженець Сумщини, 1975 року народження, який наразі перебуває під вартою. Відомо, що близько тижня тому чоловік приїхав до столиці у пошуках роботи, але побачивши швидку „здобич“ вирішив підзаробити», — розповів Зураб Мелікідзе.

Відео з кадрами затримання грабіжника

Слідчий відділ Деснянського управління поліції розпочав кримінальне провадження за статтею «грабіж, вчинений в умовах воєнного стану». Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Раніше столичні правоохоронці затримали банду, члени якої викрадали киян і грабували.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»