У Києві триває ремонт доріг та підготовка до літніх злив

У Києві на 162 вулицях, зокрема магістральних, вже завершено поточний ремонт покриття.
Крім того, на магістральних дорогах поновлюється дорожня розмітка та виконуються роботи із заливки тріщин дорожнього покриття. Зокрема розмітку вже поновлено на 16 вулицях. Зокрема, це проспекти Науки, Лобановського, Оболонський, вулиці Богатирська, Героїв Дніпра, Хрещатик.
За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, крім того фахівці КК «Київавтодор» продовжують очищувати зливостоки й колектори, ремонтувати дощоприймальні колодязі. Такі роботи проводять регулярно в усіх районах міста. Особливо стежать за пониженими частинами доріг на вулицях столиці. Так, працівники ШЕУ Шевченківського району обстежили й очистили систему зливостоків на вул. Олени Теліги, зокрема, у тунелі на перетині з вулицями Щусева та Іллєнка.
Автодорівці Деснянського району також провели ямковий ремонт просп. Маяковського, профілактичний ремонт вул. Цвєтаєвої, ямковий ремонт із заливкою тріщин по вул. Бальзака за допомогою машин Crafcо та ремонт дорожнього покриття струменево-ін’єкційним методом по просп. Лісовому. А працівники КП ШЕУ Дарницького району вчора ліквідували провали асфальтобетонного покриття по вулиці Здолбунівській.
«Вечірній Київ» повідомляв, що влада столиці актуалізувала проект стратегії розвитку Києва.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»