Україна посіла перше місце на Дефлімпійських іграх у Бразилії

Українці знову перемогли — цього разу у спорті. Фото з відкритих джерел

Українці знову перемогли — цього разу у спорті!

На XXIV літніх іграх у Бразилії наші дефлімпійці здобули 138 медалей, з яких 62 золотих, 38 срібних та 38 бронзових.

Вони стали лідерами у медальному заліку та посіли перше загальнокомандне місце на Дефлімпійських іграх, що проходили у місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія).

У складі національної збірної змагались 47 спортсменів-киян, які принесли до командної скарбнички такі медалі: 20 — золотих, 14 — срібних, 8 — бронзових. Це значний внесок від наших спортсменів у перемогу збірної України.

«Надзвичайно пишаємось нашими спортсменами, дякуємо за цю перемогу, яка надзвичайно важлива для нашої країни у цей час. Кожна здобута медаль — це доказ, що наш народ неможливо зламати та підкорити, ми — нація сильних та непереможних! Адже кожен з нас бореться за нашу країну на власному фронті! „Україна перемогла!“ — ця фраза пролунає ще не один раз!», — впевнена директорка Департаменту молоді та спорту Юлія Хан.

ХХІV Дефлімпійські ігри проходили з 1 по 15 травня 2022 року у м. Кашіас-ду-Сул (Бразилія). Це змагання найвищого рівня для людей із порушеннями слуху.
Попри війну, українська збірна змогла продовжити свої тренування та вирушити до Бразилії, де буде представлена 170 спортсменами у 16 видах спорту.
Наша збірна бере участь у Дефлімпіаді увосьме. На попередніх іграх вона посіла 2-ге місце, завоювавши 99 медалей.

Нагадаємо, в перший день змагань українці здобули 9 медалей. Зокрема, золоту нагороду виборов киянин Ілля Султанов на дистанції 50 м батерфляй.