У Києві Національна опера відновлює показ вистав: афіша

У травні на сцені покажуть чотири вистави.
Після тривалої паузи для глядачів відкривається Національна опера України.
Найближчі заплановані вистави:

«Севільський цирульник» — субота, 21 травня
Комічна опера Джоаккіно Россіні (1792-1868) належить до найвідоміших в своєму жанрі і ось уже понад двісті років залишається не тільки в діючому репертуарі світового оперного мистецтва, а й користується незмінною прихильністю слухачів. Її герої потрапляють у досить химерні ситуації, окреслені дотепним сюжетом лібрето, створеного за мотивами безсмертної французького драматурга П’єра Бомарше.

«Наталка Полтавка» — неділя, 22 травня (без антракту)
Опера М.Лисенка «Наталка Полтавка» належить до визначних творів української музичної культури. Композитора сюжет «Наталки Полтавки» Івана Котляревського привабив щирим розкриттям життя простого народу, реалістичним відображенням народного побуту. Головний персонаж опери — полтавська дівчина Наталка, що тужить за коханим Петром, який перебуває у далекій стороні і невідомо, коли повернеться. Через волю матері вона змушена згодитись на заручини з Возним.

«Ріголетто» — субота, 28 травня
Опера Джузеппе Верді поставлена за драмою В. Гюго «Король бавиться» (лібрето Ф. Піаве). Соціальна ідея, що привабила композитора у драмі Гюго — протиставлення простої, по-своєму нещасної людини, придворного блазня Трібуле розбещеному королю Франциску І.

«Служниця-пані» — неділя, 29 травня
Дж. Б. Перголезі написав її на лібрето Дж. А. Федеріко як інтермедію. Вона мала успіх, тож незабаром «Служницю-пані» почали виконувати окремо як одноактну комедію. У центрі комедії — образ симпатичної розумниці-служниці, яка зуміла закохати в себе свого хазяїна, щасливо влаштувати свою долю.
Початок вистав о 14.00.
Ціна квитків: від 100 до 400 грн.
Квитки на вистави (300 місць) можна буде придбати онлайн.
Електронна пошта квиткового відділу: [email protected]
У випадку повітряної тривоги глядачів буде запрошено до тимчасового укриття у приміщенні гардеробу, розташованого поверхом нижче під фойє партеру.
До слова, у київському театрі Лесі Українки представили прем’єру з Риммою Зюбіною.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»