Посол Великобританії вшанувала у Києві пам’ять загиблих за час вторгнення рф іноземців

Мелінда Сіммонс на меморіальному майданчику на Майдані Незалежності. Фото: твіттер М.Сіммонс
Мелінда Сіммонс на меморіальному майданчику на Майдані Незалежності. Фото: твіттер М.Сіммонс

В Києві з’явився меморіал в пам’ять про іноземців, що склали голови під час російсько-української війни.

На Майдані Незалежності у Києві поблизу будівлі Національної Музичної Академії ім.П.І.Чайковського з’явився імпровізований меморіальний майданчик. На зеленій траві — нині 54 синьо-жовті прапорці з іменами. Так вшанували пам’ять громадян різних країн світу, що загинули в Україні за 74 дні війни — з 24 лютого, дня широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Сьогодні на майданчику пам’яті побувала та сфотографувалась Мелінда Сіммонс, посол Великобританії в Україні.

«Відвідувачі написали імена загиблих та висадили їх у траву», — пише пані посол.

Національна спілка журналістів України зазначає, що жертвами російських окупантів є і четверо іноземних журналістів: Брент Рено, П’єр Закжевськи, Оксана Бауліна, Мантас Кведаравічус.

В пам’ять загиблих у Бучі в храмі Андрія Первозваного відбулась музична акція «Буча: Реквієм», у виконанні ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського. Акція пройшла з благословення предстоятеля Православної церкви України митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»