Ми вже пройшли бойове навчання, — Наконечний про охорону київської ТЕЦ

Михайло Наконечний. Фото з фейсбуку депутата
Михайло Наконечний. Фото з фейсбуку депутата

Депутат Київської міської ради, який служить в окремій охоронній роті Києва, розповів про військові завдання.

З перших днів війни в Києві створили окрему роту охорони, яка обороняє стратегічні об’єкти інфраструктури. Військову службу тут несуть депутати Київської міської ради. Мовиться про Михайла Наконечного, Олександра Бродського, Віталія Павлика, Ігоря Шпака та про Юрія Сулигу.

«Головне завдання нашої роти — це оборона об’єктів, які забезпечують столицю світлом, водою, газом та тепловою енергією. Ми вже пройшли спеціальне бойове навчання, отримали практичний досвід та навички для надійного захисту об’єктів критичної інфраструктури. Вчора спільно з побратимами прийняли присягу на вірність народу України. Я поклявся вірно служити нашій державі та робити все можливе для перемоги», — розповідає депутат Київської міської ради Михайло Наконечний.

Депутат додав, що ворог продовжує атакувати українські міста, зокрема намагається пошкодити київські ТЕЦ та електромережі. Однак, українські військовослужбовці відбивають атаки та надійно захищають об’єкти, які забезпечують життєдіяльність столиці.

Депутати Київради, які обороняють об‘єкти критичної інфраструктури столиці, прийняли присягу. Фото: Михайло Наконечний
Віталій Кличко завітав на присягу депутатів Київради. Фото: Михайло Наконечний

Зауважимо, що 2 квітня депутати, які обороняють об‘єкти критичної інфраструктури столиці, прийняли присягу.

Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»