Біля залізничного вокзалу прикрили наливайку [відео]

Біля залізничного вокзалу прикрили наливайку [відео]

У  Солом'янському районі, неподалік Головного залізничного вокзалу правоохоронці "прикрили" МАФ, у якому незаконно торгували алкоголем. До того ж виявилося, що алкоголь у кіоску наливали "самопальний".

 — На території Солом’янського району столиці продовжується проведення заходів, спрямованих на виявлення та зупинення незаконної діяльності закладів, де здійснюється така торгівля. Протягом тижня задокументовано ще три факти порушення правил реалізації алкоголю на території обслуговування. Звертаємось до громадян за допомогою у виявленні таких правопорушень та просимо повідомляти правоохоронцям адреси кіосків і магазинів, де здійснюється незаконна діяльність, — відзначив заступник начальника відділу дільничних інспекторів міліції Солом’янського РУ Володимир Андросович.

Загалом, у непримітному кіоску правоохоронці виявили 54 літри спиртової та 17 літрів коньячної продукції, виробленої незаконним шляхом. Окрім того, вилучили лійку та мірний посуд. Зібрані матеріали передано до Державної податкової інспекції для притягнення винних до відповідальності згідно із чинним законодавством.