Самотнім мешканцям Дарниці щодня носять гарячі обіди і продуктові набори

Від початку війни Дарницький територіальний центр піклується про 600 потребуючих мешканців району, а також про переселенців, які звертаються за допомогою.
Самотні та потребуючі мешканці Дарницького району не залишилися без турботи у складний воєнний час. Щодня працівники районного територіального центру забезпечують їх усім необхідним — від хліба до медикаментів, які важко дістати. Окрім того, заклад піклується про переселенців. Роботи надзвичайно багато, проте кожен тут — на своєму фронті і з благородним серцем впевнено веде країну до перемоги.

ЩОДНЯ НАВІДУЮТЬ 100 ПІДОПІЧНИХ
Заступниця голови КМДА Марина Хонда, яка відповідає за соціальне забезпечення у місті, каже, що терцентр з початку війни надав 3000 мешканцям району потрібні товари.
«Щоденно понад 100 людей з інвалідністю, самотніх стареньких, паліативних хворих, отримують обслуговування на дому. Все це забезпечують 18 соціальних працівників центру. А також волонтери й співробітники соцзахисту району», — розповідає Марина Хонда.

Зазначимо, що вона залишається у місті і сьогодні перевіряла роботу терцентру Дарниці разом із теперішнім очільником району — Миколою Калашником. Під час перевірки вона зазначила, що за час війни загалом по місту продукти першої потреби та гарячі обіди отримали вже понад 37 тисяч киян.
«Дякую усім хто в цей складний час допомагає тим, хто поруч!», — додала на завершення заступниця голови КМДА.
ПІДТРИМКА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
У Дарницькому центрі кажуть, аби працювати цільово і закривати потреби усіх — спочатку зазвичай обдзвонюють підопічних і записують потреби.
«І вже по ситуації кожен соцпрацівник формує допомогу і приносить людям додому. Це і гарячі обіди, і хліб, і продуктові набори, і хімія чи засоби догляду. Також забезпечуємо ліками, допомагаємо по господарству, готуємо їжу. Наголошу — уся допомога і послуги є безплатними», — розповіла нам т.в.о. директора Терцентру Дарницького району Вікторія Карпенко.

З її слів, попри те, що частина персоналу центру евакуювалася з міста, — працівники продовжують працювати дистанційно. Принаймні, беручи на себе обдзвонювання мешканців.
«Нікого з підопічних ми точно не залишили напризволяще — усі доглянуті, з харчами та необхідними засобами гігієни», — запевняє директорка Центру.
Помагають тут і переселенцям, які були змушені покинути домівки — часто без речей та ресурсів. Загалом у час війни Територіальний центр працює як ще один гуманітарний штаб, який помагає киянам пережити важкий період. Обіцяють не залишити без уваги нікого, хто справді опинився у скруті.
Якщо ви опинилися в складних життєвих обставинах — звертайтеся то територіальних центрів свого району особисто, або за телефонами:
- Київський міський територіальний центр соціального обслуговування: 450-91-66, вул.Котельникова, 32/11
- Терцентр Голосіївського району: просп. Голосіївський, 36, 096-545-41-60
- Терцентр Дарницького району: 564-08-22, вул. Вербицького, 9-і
- Терцентр Деснянського району: 515-20-18, вул. В. Беретті, 18
- Терцентр Дніпровського району: 512-00-35, вул. Курнатовського, 7а
- Терцентр Оболонського району: 411-97-75, вул. Озерна, 18-а
- Терцентр Печерського району: 066-733-07-30, вул. Бойчука (Кіквідзе), 11а
- Терцентр Подільського району: 425-05-12, вул. Братська, 15/9
- Терцентр Святошинського району: 290-47-86, вул. Жмеринська, 22а
- Терцентр Солом’янського району: 497-73-27, бул. В. Гавела, 83а
- Терцентр Шевченківського району: 238-03-89, вул. Богдана Гаврилишина, 11-А


Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»