В Україні запустили перший віртуальний NFT-музей війни
Місія музею — зберегти пам’ять про реальні події цього часу, розповсюдити правдиву інформацію серед діджитал-спільноти у світі та зібрати благодійні внески на підтримку України.
Музей допоможе поширити правду про російські воєнні злочини щодо українців. У NFT-музеї поєднується блокчейн-технологія, мистецтво та фіксація історичних фактів.
Віртуальний музей розповідатиме хронологію війни. Експонати — це факти, супроводжені емоційними спогадами. Кожен токен — реальне новинне повідомлення з офіційних джерел та ілюстрація до нього від художників — як українських, так і світових.
NFT створюватимуться в хронологічній послідовності. Таким чином буде збережно виключно коректний перебіг подій. Художники відображатимуть військові події, пережиті мирним населенням суверенної України — від повних заперечень війни і до моменту святкування української перемоги.
Усі твори представлені в цифровому вигляді як NFT-токени і їх може придбати будь-хто. Кошти з продажу колекції будуть перераховані на офіційний Ethereum-гаманець для Мінцифри на гуманітарні потреби для України.
Продаж експонатів стартує ввечері 29 березня.
Випуск першої частини колекції NFT-творів міститиме твори українських художників. До наступних випусків увійдуть твори художників зі всього світу, відібрані світовими дизайнерами та митцями, серед яких — Стефан Загмайстер, Девід Карсон, Даніель Ашрам.
Весь світ має знати про воєнні злочини рф проти України. Проєкт запустили Мінцифра та українська блокчейн-спільнота.
Нагадаємо, раніше українська команда створила колекцію з трьох NFT на підтримку України. Зокрема, об`єктом цифрового мистецтва стала Батьківщина-Мати.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»