У Нью-Йорку покажуть фільм про «Музей з левами», а кошти за квитки передадуть на боротьбу із російськими окупантами

Афіша показу фільму
Афіша показу фільму

18 березня у Scandinavia House у Нью-Йорку відбудеться прем’єрний показ фільму «Національний музей» (2021).

Документальний фільм режисера Андрія Загданского розповідає про скарби Національного художнього музею та його команду на чолі з Юлією Литвинець.

«Шановні друзі Нью-Йорка (та околиці), сподіваюся побачити вас 18 березня», — написав Андрій Загданський.

Кадри з фільму

Це благодійний захід, адже кошти з продажу квитків (вартість — 25 USD) підуть на допомогу Україні в боротьбі з російськими окупантами.

У той час, коли українські музеї та бібліотеки зазнають бомбардувань та обстрілів з боку російської авіації та армії, цей показ є важливим кроком, аби розказати, що є для української нації культурною спадщиною, яка формує нашу ідентичність і яку ми так прагнемо вберегти.

Після показу фільму режисер відповість на питання глядачів.

У серпні 2021 року фільм мав передпоказ на Одеському кінофестивалі.

Раніше стало відомо, що замість росіянки Ганни Нетребко цієї весни у Метрополітен-опері співатиме киянка Людмила Монастирська.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»