6700 киян з соціально незахищених категорій отримали продуктові набори

Завдяки роботі територіальних центрів соціального обслуговування громадян вже 6700 киян отримали продукти першої необхідності.
Це кияни з соціально-незахищених категорій: особи з інвалідністю, родини, які виховують дітей з інвалідністю, самотні літні люди, особи, які отримують менше двох прожиткових мінімумів, паліативні хворі.
Крім того, в умовах воєнного стану, терцентри забезпечили майже 5800 гарячих обідів для зазначених категорій.


«Соціальні працівники також продовжують надавати послуги на дому для людей із соціально-незахищених верств населення. Це і приготування їжі, купівля продуктів, прибирання, годування. Щодня такі послуги отримують понад 2000 киян, — зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда. — Терцентри продовжують працювати у штатному режимі, а соціальні працівники виконують свою роботу».



Якщо ви належите до однієї із зазначених вище категорій — звертайтеся до територіальних центрів свого району особисто. Телефони установ та адреси
«Підкреслюю, що територіальні центри забезпечують продуктами першої необхідності та гарячим харчуванням ВИКЛЮЧНО киян із зазначених категорій!», — звернула увагу Марина Хонда.
На сьогодні, в місті працюють магазини, відкриваються продуктові ярмарки. Критичного дефіциту продуктів немає.
Нагадаємо, уКиєві відновлюють роботу продуктові міні-ярмарки, а також працюють 27 ринків.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»