Школи та лікарні Києва ще не подали заявки на підключення опалення

Лікарні, садочки та школи Києва ще не зверталися до ПАТ "Київенерго" із заявками про підключення тепла. Про це "Вечірньому Києву"повідомили у прес-службі ПАТ "Київенерго".
- Оскільки вчора та сьогодні була тепла погода, станом на 15.30 заявки не надходили. Вірогідно, інтенсивність подання заявок буде зростати напередодні різкого зниження температури, що прогнозується на 7-8 жовтня ц.р, - зазначили у прес-службі".
Як пояснили у компанії, підключення житлового фонду розпочнеться, коли буде прийнято окреме відповідне Розпорядження КМДА. Аби запобігти перевантаженню тепло системи міста, заповнення теплоносієм потрібно проводити протягом не менш ніж 7 діб.
Нагадаємо, у Київенерго заявляли, що технічно готові розпочати подачу тепла в об'єкти соціальної сфери ще з п'ятого жовтня. Розпочати підключення дитячих садків, шкіл-інтернатів та лікарень до централізованого опалення компанія має на підставі розпорядження Київської міськдержадміністрації № 993 від 2 жовтня цього року.
Cхему підключення об’єктів соціальної сфери до централізованого опалення дивіться за посиланням – http://kyivenergo.com/uk/business/teplo/yak-vidbuvayetsya-pidklyuchennya-do-opalennya