Черги на західному кордоні тепер можна відслідковувати в режимі реального часу

Державна митна служба України створила інтерактивну карту з пунктами пропуску, на якій у режимі реального часу можна відслідковувати ситуацію із чергами.
«За допомогою інтерактивної карти з актуальною інформацією щодо стану черг на пунктах пропуску нам вдалося дещо перенаправити потоки вимушених переселенців у напрямку менш завантажених пунктів пропуску на кордоні з сусідніми державами», — йдеться в повідомленні.
Посилання на карту: https://bit.ly/3pJdu60
На митниці говорять, що переважна більшість виїжджаючих з країни продовжують обирати пунктом призначення саме Польщу.
При цьому пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Молдовою завантажені мінімально, або взагалі порожні. Тому радять по можливості обирати саме їх для перетину кордону з країнами ЄС.
Київ запустив ресурс, де можна залишити заявку на отримання допомоги. Поки що міська влада лише налагоджує процес, тому сайт може працювати з перебоями. А також можуть бути технічні проблеми через велику кількість заявок.
Щоб отримати допомогу, перейдіть за посиланням.
Оксана КОШОВА