Київрада збільшила капітальні видатки на 455,9 мільйонів

Київрада збільшила капітальні видатки на 455,9 мільйонів

На сьогоднішньому засіданні Київради депутати добряче попрацювали і внесли зміни до програми соціально-економічного розвитку на 2015 рік.

Згідно з рішенням депутатів, передбачено збільшення видатків на фінансування робіт з капітального будівництва та капітального ремонту на 455,9 млн грн: 295,8 млн грн з міського бюджету, 159,8 млн грн — кошти державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомили в прес-службі Київради.
Відтак, додатково направлено 5 млн грн з міського бюджету та ще 159,8 млн грн з державного фонду регіонального розвитку на будівництво другої нитки Головного міського каналізаційного колектора в м. Києві.
Також, додатково 20 млн грн направлено на реконструкцію та будівництво прибудови до середньої загальноосвітньої школи №140 на вул. Львівській, 47/8; 2,8 млн грн — на реконструкцію дитсадка № 268 по вул. Копилівська, 6; 
додатково 18,4 млн грн — на будівництво дитячого дошкільного закладу на просп. Науки, 63-А. Ще 6 млн грн будуть направлені на виконання проектних робіт для початку будівництва та реконструкції закладів освіти у 2016 році (5 об'єктів).
Ще 4,7 млн гривень будуть виділені на реконструкцію теплових мереж на вул. Дегтярівській, 35/9 з перепідключенням споживачів від котельні тролейбусного 
ремонтно-експлуатаційного депо №2 КП «Київпастранс" до теплових мереж ПАТ «Київенерго", а на реконструкцію прохідного колектора водопроводу Д=1400 мм від станції метро "Дніпро" до вул. Кіровоградської — 16,7 млн грн.
На поліпшення водовідведення та водопостачання приватних секторів у Солом'янському районі: на Олексадрівській Слобідці додатково буде виділено 1,6 млн грн, на Совках — 0,4 млн грн, в Жулянах — 0,45 млн грн.
В рамках підготовки до осінньо-зимвого періоду на придбання універсальної прибиральної техніки буде додатково виділено 10 млн грн, а на виконання проектних робіт для початку будівництва та реконструкції об’єктів дорожньої мережі у 2016 році (11 об'єктів) вишукали ще 5,6 млн грн.
Також збільшено асигнування на капітальні вкладення у сфері ЖКГ: на капітальний ремонт доріг – 98,2 млн грн, на асфальтування прибудинкових територій – 0,6 млн грн, на облаштування ігрових та спортивних майданчиків – 1,2 млн грн, на капремонт сходових клітин, покрівель, вікон, 
внутрішньобудинкових мереж та ліфтів – 1,2 млн грн; по галузі “Освіта”: заміна вікон у школах – 1,3 млн грн, капремонт покрівель в закладах освіти – 0,9 млн грн, капітальний ремонт вхідних груп до приміщень шкіл – 0,9 млн грн, капремонт стадіонів і спортзалів у школах – 1,1 млн грн.
Окрім того, збільшено асигнування з міського бюджету на капітальний ремонт у сфері охорони здоров'я та спорту: капремонт будівлі харчоблоку лікарні №3 – 1 млн грн, заміна вікон, ремонт приміщень поліклінік – 1 млн грн; капітальний ремонт підліткових клубів – 2,1 млн грн, капітальний ремонт мереж у закладах соцзахисту – 1 млн грн. Ще 1,7 млн грн передбачено на капремонт будівель під розміщення ЦНАП.