Історичний музей у Києві ще тиждень зачинений через аварію

Музей залишився без води і не може приймати відвідувачів. Фото: МІСТ
Музей залишився без води і не може приймати відвідувачів. Фото: МІСТ

Музей залишився без води і не може приймати відвідувачів.

Вже другий тиждень Національний музей історії України, що на вулиці Володимирська, не може приймати відвідувачів. Причина — аварія, внаслідок якої МІСТ залишився без води.

«Два минулих тижні ми намагалися зібрати всю необхідну інформацію, щоб оголосити закупівлю послуг для вирішення проблеми. Ми двічі зверталися до „Київводоканалу“ — комунального підприємства та єдиного монополіста з надання цих послуг. Досі ми не отримали жодної відповіді та не відчули бажання допомогти нам у боротьбі з цим нещастям. Повноцінне життя музею паралізовано, але ми сподіваємося на швидку зустріч із вами — і робимо для цього все можливе», — повідомляють у музеї.

Водночас філія музею — Скарбниця Національного музею історії України (вул. Лаврська, 9, корпус 12) — працює без змін, за звичайним графіком.

Національний художній музей України, розташований за адресою вул. Грушевського, 6, до 22 лютого не приймає відвідувачів через епідеміологічну ситуацію.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»