Наївного киянина розвели на мільйон грн

Наївного киянина розвели на мільйон грн

У Солом`нському районі Києва під час операції по обміну валюти зловмисники відібрали у чоловіка близько мільйона гривен.

Пограбування сталося на вулиці Гаріна. Потерпілий розповів, що помістив оголошення на одному з інтернет-сайтів про те, що планує обміняти іноземну валюту. Через деякий час йому подзвонили вірогідні покупці і домовилися про зустріч.

У обумовленому місці один з хлопців сіл в автомобіль, а інші залишилися чекати поруч на вулиці. Домовившись, чоловіки перейшли до обміну, який проходив в салоні автомобіля. Переконавшись, що гроші дійсно є, злочинець повідомив про це своїх спільників. Молодчики підбігли до машини, і почалася сутичка, - розповіли в міліції.

Зловмисники відібрали у потерпілого біля одного мільйона гривен і сховалися.

Оперативникам вдалося вийти на слід злочинців. Трьох зловмисників затримали в Одесі. Усі вони - кияни.  Частину викрадених грошей затримані витратили на придбання двох автомобілів.

По цьому факту збуджено кримінальне виробництво по частині п'ятої статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Нападаючим повідомлено про підозру в скоєнні кримінального злочину. Обличчя двох їх спільників також встановлені, проводяться заходи по їх затриманню, - заявив перший заступник начальника Солом’янського РУ, начальник слідчого відділу Євгеній Рогачов.