Завзята філателістка: у Києві начальниця пошти накрала марок майже на мільйон

Начальниця відділення Укрпошти викрала поштові марки
Начальниця відділення Укрпошти викрала поштові марки

Жінка привласнила поштових марок на 800 000 гривень.

У столиці повідомили про підозру колишній начальниці відділення Укрпошти, яка у 2019-ому викрала поштових марок на 800 000 гривень. Жінці інкримінують статтю про привласнення коштів в особливо великих розмірах.

Слідчим вдалося встановити, що з липня по серпень у 2019 році, виконуючи обов’язки начальника відділення, підозрювана привласнила поштові марки. Загальна сума збитків — 800 тисяч гривень.

Зараз їй обирають запобіжний захід. Якщо вину підозрюваної доведуть у суді, їй загрожує від 7 до 12 років за ґратами з позбавленням права обіймати аналогічні посади. У неї також можуть конфіскувати майно. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Також у Києві продавчиня поцупила ювелірних прикрас на 200 тисяч гривень. Жінка пів року потроху викрадала золоті ланцюжки, сережки та каблучки й здавала в ломбарди.

Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»