Ще 464 киянина захворіли на COVID-19

Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі. Фото: Михайло Марків
Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі. Фото: Михайло Марків

З початку пандемії у столиці зафіксували понад 353 тисячі випадків захворювання на коронавірус.

У Києві виявили за минулу добу 464 хворих на коронавірус. Захворіли 255 жінок віком від 18 до 89 років та 142 чоловіки віком від 18 до 91 року, а також 23 дівчинки від 1 до 17 років і 44 хлопчики від 5 місяців до 17 років.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі — 121, в Оболонському — 71 та в Подільському районі — 52 випадки.

7 людей померли: 5 жінок від 60 до 86 років і 2 чоловіки 83 та 85 років. Всього, за період пандемії, в Києві 8444 летальних випадки від вірусу.

До лікарень столиці госпіталізували 26 хворих на коронавірус та 37 осіб з підозрою на COVID-19 та пневмоніями.

Одужали минулої доби 134 людини. Загалом коронавірус подолали 330 756 мешканців столиці.

У КМДА порадили роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи через розповсюдження нової хвилі коронавірусу.

Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»