У п’ятницю, 4 вересня у школах працюватимуть чергові групи

 У п’ятницю, 4 вересня у школах працюватимуть чергові групи

У зв’язку з високою температурою повітря та задимленістю в Києві та зважаючи на рекомендації столичного управління з питань надзвичайних ситуацій і Головного управління Держсанепідслужби в м. Києві, сьогодні, 3 вересня, навчально-виховний процес у навчальних закладах буде скорочено, зокрема у школах та професійно-технічних училищах відбудеться лише 4 уроки. У п’ятницю, 4 вересня, навчально-виховний процес в освітніх закладах Києва не проводитиметься.

Як пояснила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, з відповідним листом Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА  всі районні управління освіти та директори абсолютно всіх навчальних закладів столиці повідомлені про зміни.

- У дитячих садочках діти сьогодні не виходитимуть на прогулянку, в усіх навчальних закладах організоване постійне вологе прибирання приміщень та обмежено їхнє провітрювання. Завтра для тих дітей, яких батьки не мають змоги залишити вдома, в школах організують чергові групи, – зазначила вона.

Ганна Старостенко також зауважила, що про відновлення навчально-виховного процесу в навчальних закладах міська влада повідомить додатково.