На столичному вокзалі понад тисяча людей щепилися проти COVID-19

На центральному залізничному вокзалі Київ-Пасажирський вакцинувалися 1314 осіб.
Три тижні тому АТ «Укрзалізниця» розгорнула 31 тимчасовий пункт вакцинації проти коронавірусу на різних вокзалах України. І вже сьогодні кількість громадян, які отримали свої дози перетнула межу у 50 тисяч осіб.
Серед міст найбільше щепилися в:
- Маріуполі — 2047;
- Києві — 1314;
- Коростені — 1181;
- Коломиї — 1021;
- Львові — 1000.
У невеликих містах статистика вакцинування на вокзалах також зросла. Особливо, за останній тиждень.
З кінця жовтня на вокзалах та автовокзалах запрацювали нові правила для мандрівників та перевізників. Відтепер центральний залізничний вокзал Київ-Пасажирський важко впізнати — у завжди заповненому та гучному залі, зараз майже пусто.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»